PS Profi s.r.o. - Potápěčské práce

      

Profil společnosti

 

PS PROFI s.r.o.  je vývojová a realizační společnost. Byla založena v roce 2001 a převzala většinu aktivit původní firmy Jaroslav Knotek, která je na českém trhu již od roku 1990.

PS PROFI s.r.o. nabízí práce v oboru speciálních služeb pro vodní díla s vlastní potápěčskou skupinou pro realizaci speciálních potápěčských prací a oprav v zatopených prostorách včetně poradenství, školení a komplexních dodávek. Naše společnost dbá na ochranu životního prostředí, využívá ekologické postupy, materiály a technologie. Velký důraz klade na bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

PS PROFI s.r.o. poskytuje služby větším i menším soukromým společnostem a státním podnikům v České republice. Společnost realizuje projekty na zahraničních trzích. V severním Iráku prostřednictvím vlastní založené irácké společnosti CREA Company.

PS PROFI s.r.o. je jedním ze zakládajících členů klastru CREA Hydro&Energy, z.s.

 

PS PROFI s.r.o. realizuje projekty v severním Iráku prostřednictvím založené irácké společnosti CREA Company, kterou vlastní Jaroslav Knotek. Mezi realizované projekty patří např. design přehrady Bawanur a závlahového systému, monitorovací zařízení pro přehrady Dokan a Derbandikhan nebo poskytování konzultačních služeb při výstavbě nových přehrad.

PS PROFI s.r.o. je kolektivním členem Českého přehradního výboru. 

 

 

 

 

 

 

Všechna práva vyhrazena © 2023 PS PROFI S.R.O., TRAUBOVA 1546/6, 602 00 BRNO, CZECH REPUBLIC
WEBMASTER  ORAX, s.r.o. |   DESIGN  TISKÁRNA DIDOT |